عضویت
شبکه اجتماعی دل گو به شما کمک می کند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

ارسال شده: Fri, 05 Jun 2015 01:56:01 GMT

ورزش > فوتبال جهان - یکی از جذاب ترین دوئل های پیش بینی شده در فینال لیگ قهرمانان، با مصدومیت پای چپ جورجو کیه‌لینی، شروع نشده به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ روز چهارشنبه، کیه‌لینی با مصدومیت از ناحیه پای چپ دیدار فینال لیگ قهرمانان در برلین را از دست داد. به این ترتیب، افرادی که منتظر دیدن دوئل او با سوارز بودند، باید منتظر یک فرصت دیگر باشند.
ماجراهای این دو بازیکن به جام جهانی 2014 برزیل باز می گردد که در آن مسابقه بین تیم های ایتالیا و اروگوئه، سوارز اقدام به گاز گرفتن شانه کیه‌لینی کرد. او بعد از این اقدام خود، 4 ماه از هر گونه فعالیت ورزشی محروم شد. هم چنین 9 بازی رسمی ملی را نیز از دست داد.
در روزهای گذشته، از طرف کاربران فضای مجازی عکس های زیادی درست شده بود که سوارز به دنبال گاز گرفتن مجدد کیه‌لینی و تکرار ماجرای جام جهانی است و این مساله برای او غیر قابل کنترل است.
احتمال آن می‌رود با غیبت کیه‌لینی، آلگری سورپرایز دفاع سه نفره را برای به ارمغان بیاورد، اما اکثر پیش بینی ها به این سمت است که بارزاگلی جانشین کیه‌لینی خواهد شد و در مرکز دفاع در کنار بونوچی از دروازه بوفون محافظت خواهند کرد.
43 43

نمایش بیشتر
کد امنیتی
بارگذاری دوباره تصویر
کد تائیدی بالا را بنویسید

دانلود آهنگ جدید